Konkurss Izskaties redzēts ir noslēdzies, un uzvarētāji – noskaidroti!

0 komentāri

Ir noslēgusies aktivitāte Izskaties redzēts, kuras laika jebkurš varēja pārtapt par kādu no slaveniem mūziķiem. Paldies visiem par dalību!

Ir noslēgusies aktivitāte Izskaties redzēts, kuras laikā visi, kuri saredzēja līdzību ar kādu slavenību, varēja nofilmēt uzstāšanos, atveidojot konkrēto slavenību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Video tika publicēti ziņu un izklaides portālā Skaties.lv, kur ikviens varēja balsot par, viņaprāt, labāko video. Tāpat visus priekšnesumus vērtēs šova Izklausies redzēts kompetentā žūrija. Skatītāju balsojums (50%) + žūrijas vērtējums (50%) noteiks konkursa uzvarētāju. Tas, kurš iegūs 1. vietu, laimēs unikālu iespēju piedalīties šova Izklausies redzēts fināla tiešraidē visai savai klasei!
Skaties.lv sazināsies ar uzvarētājiem.

UZVARĒTĀJI

Izvēle bija patiešām grūta, tādēļ esam nolēmuši, ka šova finālu varēs apmeklēt trīs labāko video autori ar saviem draugiem.
Uzzini, kuri tie būs?

Alija Svara
Kārsavas vsk.
Elīza Dzērve

Te vari apskatīt visus konkursa dalībniekus

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas