Kādi mākslinieki šovakar sagaidāmi uz šova Izklausies redzēts skatuves?

4 komentāri

Novembra pirmā diena šogad iezīmējas ar to, ka kanālā TV3 gaidāma šova Izklausies redzēts jau sestā sērija, kurā, kā ierasts, tā dalībnieki pārsteigs ar vēl neredzētiem priekšnesumiem, taču – kādos tēlos tieši viņi šovakar iejutīsies?

Līdz šim esam redzējuši visdažādākos izpildītājus un mūziķus uz šīs sezonas skatuves – sākot ar rokenrola karali Elvisu Presliju un beidzot ar pašmāju skatuves leģendām, piemēram, Aija Kukule, Eduards Rozenštrauhs u.c. Arī šovakar muzikālā pasaule tiks pārstāvēta īpaši plaši, jo šovakar Jānis Auzāns būs Edgars Zveja, Antra Stafecka iejutīsies leģendārās vācu popgrupas Modern Talking viena no dalībniekiem – Tomasa Andersa – tēlā, seriāla UgunsGrēks zvaigzne Kristaps Rasims šovakar būs Ostins Pauerss, cita aktrise Ieva Pļavniece dziedās krieviski kā Ludmila Gurčenko, Annija Putniņa visus pārsteigs ar repa apvienības Vannila Ice priekšnesumu, Andris Ābelīte būs tenors Andrea Bočelli, Elza Rozentāle iejutīsies popdīvas Šēras tēlā, bet šo vakaru noslēgs Atis Zviedris kā Merilina Monro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kurš uzvarēs šovakar un iegūs 200 eiro savam atbalsta projektam? Noskaidro to, skatoties šova Izklausies redzēts sesto uznācienu!

FOTO: šova Izklausies redzēts otrā sezona

4 komentāri

TOP komentāri

 • Edgars līcis
  +1

  Edgars līcis

  Man ļoti patik Rasims viņam ir viss labaka attelošana

  01.11.2015 20:55

 • kaktus
  0

  kaktus

  man patika Rasims

  07.11.2015 15:46

 • Sanija Matisone
  0

  Sanija Matisone

  Man viss labāk patīk ANNIJA PUTNIŅA

  03.11.2015 17:57

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas