Fredijs Merkurijs, Sia, Megana Treinore – kādus māksliniekus rītvakar redzēsim Izklausies redzēts pusfinālā?

0 komentāri

Jā, tas brīdis ir klāt – rudens gaidītākais notikums kanālā TV3 ļoti strauji ir sasniedzis pēdējo pagriezienu uz finiša līniju! Šovā Izklausies redzēts jau rītvakar astoņi Latvijā sabiedrībā zināmi cilvēki atrādīs savus pusfināla priekšnesumus.

Kā jau tas ierasts, iepriekšējā raidījumā tiek izlozēti tie mākslinieki, kuri dalībniekiem būs jāatrāda nākamajā nedēļā, tāpēc vērīgākie šova skatītāji jau, iespējams, zina, kādus numurus mēs sagaidīsim rītdien. Taču tiem, kuri to joprojām nezina, atvieglosim dzīvi un neļausim dzīvot neziņā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pusfinālā iztiksim bez latviešu māksliniekiem

Secību gan paturēsim noslēpumā, taču mūsu varoņu atveidotos tēlus gan varam pačukstēt – pagājušās nedēļas un kopumā trīs raidījumu uzvarētājs Kristaps Rasims pirmo reizi iejutīsies pretējā dzimuma tēlā, atveidojot superhita All about that base izpildītāju Meganu Treinori, Andris Ābelīte atveidos leģendārās īru rokgrupas U2 solistu Bono, un dziedās viņš visiem labi pazīstamo balādi With or without you, Atis Zviedris turpina uz roķīgākas nots, kļūdams par otro šajā šovā, kurš attēlo Frediju Merkuriju, Annija Putniņa iejutīsies slavenās Sāras Braitmenas tēlā, divkārtējā uzvarētāja Elza Rozentāle izpildīs Sia superhitu Chandelier, bet Jānis Auzāns, kuram arī izdevies uzvarēt divreiz, atveidos leģendāro grupu The Tokens ar viņu slavenāko dziesmu Lions sleep tonight, Ieva Pļavniece būs Liza Minelli. bet Antra Stafecka – Pinka.

Kuram izdosies uzvarēt pēdējo reizi pirms fināla? Skaties jau rītvakar kanālā TV3, kā ierasts, plkst. 20.00!

FOTO: Izklausies redzēts otrā sezona

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas