FOTO: jestrais Auzāns, daiļā Rozentāle un “spridzīgais” Rasims – Izklausies redzēts 7. raidījuma košums!

0 komentāri

Aizvakar, 8. novembrī, kanāla TV3 skatītāji piedzīvoja nu jau kārtējo šova Izklausies redzēts uznācienu, kurā, kā ierasts, visus pārsteidza astoņi Latvijā zināmi personāži. Portāls Skaties.lv vēlreiz īpašā galerijā piedāvā atskatīties uz košākajiem šā raidījuma mirkļiem.

Ka rudens uzņem apgriezienus, tā arī šovs Izklausies redzēts, kas ļoti strauji soļiem tuvojas kulminācijai – lielajam noslēgumam, kur tad arī noskaidrosies, kurš no šīs sezonas dalībniekiem iegūs galveno balvu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pēc šīs uzstāšanās ir iezīmējušies trīs favorīti, kuriem katram ir pa divām uzvarām, bet Ievai Pļavniecei uzvaru izdevies izcīnīt vienā no raidījumiem. Pārējie Izklausies redzēts dalībnieki – Atis Zviedris, Annija Putniņa, Antra Stafecka un Andris Ābelīte – pagaidām pie panākuma nav tikuši.

FOTO

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas