Itāļiem Andrea, bet mums – Andris! Ābelīte ”parāda klasi” kā Bočelli

4 komentāri

Straujiem soļiem pienācis novembris un arī šova Izklausies redzēts sestais raidījums, kurā astoņi Latvijā labi zināmi mākslinieki cenšas pēc iespējas precīzāk atveidot citas Latvijas, kā arī ārzemju zvaigznes.

Andris Ābelīte šova sestajā raidījumā atveidoja itāliešu tenoru, pasaules klases dziedātāju Andreu Bočelli. Gan viņa izskats, gan dziedājums bija tik līdzīgs pašam Bočelli, ka žūrija nežēloja uzslavas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Šis ir viens no taviem vislabākajiem priekšnesumiem visa šova laikā,” atzina Šipkēvics, bet tikmēr Jana Duļevska jūsmoja, ka itāliešiem esot Andrea, bet mums Andris, kas arī, ja nepieciešams, var būt Andrea.

FOTO

VIDEO

4 komentāri

TOP komentāri

 • mordanga
  +4

  mordanga

  Paldies, Andri! Tas bija patiesi iespaidīgi, skaisti. Biju 100% pārliecināta, ka šodien plūksiet uzvaras laurus. Priekš mūsu ģimenes tā arī paliek.

  01.11.2015 23:14

 • Daiga
  +3

  Daiga

  Šoreiz manā skatījumā Andris Ābelīte bija vislabākais - pēc balss izcils Bočelli! Andris šoreiz bija pelnījis būt pirmais! Protams, Elza ir kolosāla, viņas Šēras priekšnesums bija spraigs un iespaidīgs, bet... Bočelli šoreiz bija jāuzvar!

  02.11.2015 09:22

 • Irēna
  +2

  Irēna

  Tiešām interesanti visi šova dalībnieki! Skatos ar interesi. Ļoti patīk šoreiz šova žūrija-viss notiek bez aizvainojošam, nekorektām replikām( kā tas bija citos šovos), bet tā jauki!

  01.11.2015 22:04

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas