Izklausies redzēts ballītē skūpsti, trakulīgas dejas un dziesmas

0 komentāri

Svētdienas vakarā ar Kristapa Rasima trīskāršo uzvaru – bildinājumu, godpilnu uzvaru šova finālā un Skaties.lv simpātiju balvu – noslēdzās TV3 šova Izklausies redzēts otrā sezona.

Izskanot Izklausies redzēts pēdējiem akordiem TV ekrānos, šova dalībnieki kopā ar otrajām pusītēm un bērniem devās uz Ievas Pļavnieces, kura finālā atveidoja dziedātāju Fērgiju, mūzikas un teātra restorānu Happy Days & Nights, lai turpinātu svinības. Ballīte tika aizvadīta patiesi jautrā atmosfērā. Kādēļ gan lai tā nebūtu?

Arī šova “afterpārtijā” bez uzmanības nepalika šova galvenais uzvarētājs Kristaps Rasims, kurš ar tikko bildināto mīļoto gan metās jautrā dejā, gan ļāvās skūpstiem. Savukārt restorāna saimniece Ieva Pļavniece klātesošos valdzināja ar vairāku pūšaminstrumentu spēli.

Kā noritēja šova Izklausies redzēts noslēguma ballīte, uzzini galerijā!

Foto

VIDEO: Rasims bildina savu mīļoto šova finālā

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas