Elza Rozentāle atstāj žūriju mēmu ar neticamo Adeles atdarināšanu

4 komentāri

Šovs Izklausies redzēts pamazām ieiet finiša taisnē – klāt jau septītais raidījums, kas nozīmē, ka palikuši vairs tikai vēl divi raidījumi līdz lielajam finālam. Spriedze aug, un uz dalībnieku pleciem gulst aizvien lielāka atbildība. Kurš uzvarēs?

Dziedātājai Elzai Rozentālei laimīgā loze šonedēļ bija kritusi par labu vienai no šā brīža spožākajām zvaigznēm pasaules šovbiznesā – viņai bija jāiejūtas Adeles lomā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Elzas dziedājums atstāja žūriju teju mēmu. ”Šajā vakarā es aizmirsos. Tas bija skaisti un jauki. Man patika!” atzinās aktieris, Izklausies redzēts pirmās sezonas otrās vietas ieguvējs Rihards Lepers, kurš pats gan Adeles dziesmas neklausoties, jo tās uzskatot ”par meiteņu mūziku”.

“Teikšu, kā mana māte saka: nē, nu, tā meitene ir briljants!” komentēja aktieris Lauris Subatnieks.

FOTO

VIDEO

4 komentāri

TOP komentāri

 • LV
  +2

  LV

  Elza Rozentāle ar savu balsi mierīgi var konkurēt pasaules tirgū. Ļoti spēcīgs priekšnesums. Paldies!

  09.11.2015 16:08

 • skaisti
  +1

  skaisti

  Lūdzu ielieciet šo video Youtube.

  16.11.2015 00:45

 • Mikseris
  +1

  Mikseris

  Esi reāls

  08.11.2015 22:48

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas