Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu
Izklausies redzēts

Pastāsti draugiem:

Izklausies redzēts

Izklausies redzēts 3

Vai Šipkēvics ir “Izklausies redzēts” panākumu atslēga? Eksperts atklāj savu iespaidīgo zināšanu noslēpumu

Vai Šipkēvics ir "Izklausies redzēts" panākumu atslēga? Eksperts atklāj savu iespaidīgo zināšanu noslēpumu 1

Kamēr daļa tautas jūsmo par mākslinieku pārvērtībām “Izklausies redzēts” ietvaros, netrūkst tādu, kuri šovu skatās cita iemesla dēļ – lai paklausītos žūrijas eksperta Jāņa Šipkēvica saturīgajos komentāros par mūziku un tās vēsturi. Vai Šipkēvics ir šova panākumu atslēga? Skaties.lv lūkoja to noskaidrot, jautājot pašam mūzikas pazinējam.

FOTO: kas notika “Izklausies redzēts” fināla aizkulisēs

FOTO: kas notika "Izklausies redzēts" fināla aizkulisēs

Svētdienas vakarā ar grandiozu šovu un Dināras Rudānes uzvaru noslēdzās TV3 lielais rudens šovs “Izklausies redzēts”. Patiesa sirsnība, prieks un labs noskaņojums visu vakaru valdīja ne tikai uz skatuves, bet arī aizkulisēs. Skaties.lv piedāvā ieskatīties aizkulišu kadros.

”Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar ”Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

“Absolut Invite” bārmeņu konkursā uzvar “Mākonis Coctails&Design” pārstāvētā komanda

23.martā, ”Mill Rīga” telpās norisinājās ”Absolut Invite 2017” bārmeņu konkurss, kurā notika cīņa par galveno balvu – iespēju piedalīties ”Absolut Invite” pasaules finālā – Zviedrijā, kā arī gada garumā kļūt par ”Absolut” sadarbības bārmeni, kopā apceļojot pasaules labākos bārus. Sīvā cīņā uzvaru izcīnīja ”Mākonis Coctail&Designe” pārstāvētā komanda, kuras sastāvā bija bārmeņi Rihards Piternieks un Ilmārs Munkevics.

Tautas favorīts Kivlenieks: Daudzās skatītāju balsis man noņēma jebkādu rūgtumu par neiekļūšanu finālā

Tautas favorīts Kivlenieks: Daudzās skatītāju balsis man noņēma jebkādu rūgtumu par neiekļūšanu finālā 3

Lai arī Emīls Kivlenieks “Izklausies redzēts” finālā neiekļuva, viņš neapšaubāmi kļuva par šā šova skatītāju mīluli, ko apliecina arī balsojums Skaties.lv. Mākslinieks savācis 16 tūkstošus balsu Skaties.lv fanu balsojumā, iegūstot skatītāju simpātijas titulu un specbalvu – snovborda dēli no “Sportland”. Emīls atklāj, ka šī balva viņam atsver visu neiekļūšanu finālā.

Atkal no sievietes par vīrieti – Yana Kay piedzīvo ekstrēmas pārvērtības!

Atkal no sievietes par vīrieti - Yana Kay piedzīvo ekstrēmas pārvērtības!

Šī sieviete pavisam noteikti uz skatītāju vēlas atstāt iespaidu, ka ir gatava uz visu, lai sasniegtu savu mērķi – šajā gadījumā tas ir uzvarēt šovā “Izklausies redzēts”. Jau vairākkārt šajā sezonā piedzīvojusi pārvērtības, Jana gatava to darīt arī lielajā finālā.

Patiesības stunda ir klāt: kura kuru “Izklausies redzēts” finālā!? Skaties tiešraidē un uzzini pirmais!

Patiesības stunda ir klāt: kura kuru "Izklausies redzēts" finālā!? Skaties tiešraidē un uzzini pirmais! 11

Kā tas laiks skrien – nemanot jau pienācis 27. novembris, kad visa Latvija plkst. slēgs iekšā kanālu TV3, lai vērotu, kā lielā svētdienas šova “Izklausies redzēts” trešās sezonas dalībnieki cīnās par uzvaru. Ja kaut kādu iemeslu dēļ nevari būt pie televizora ekrāna, skaties lielo finālu interneta tiešraidē portālā “Skaties.lv”. Sākums, kā ierasts, plkst. 20.00.