Īsa pamācība, kā zaudēt nevainību

1 komentārs

Tev noteikti jāizlasa

Sarunu šovs Sokolovs par seksu šodien kanāla TV6 ēterā izrādīja jau savu sesto sēriju, kur aprunātā tematika bija sieviešu pirmā seksuālā pieredze. Raidījuma noslēguma tā vadītājs Aleksandrs Sokolos devās uz veikalu Sexy Style, kur centās noskaidrot, kādi atribūti nepieciešami veiksmīgai nevainības zaudēšanai.

Nevainības zaudēšana ir svarīgs moments katras sievietes dzīvē. Veikala pārstāve Elīna Hasanova izšķir divas būtiskākās lietas – prezervatīvi, kas domāti puisim, un lubrikants meitenēm. Lietot prezervatīvu ir ļoti būtiski, jo, nodarbojoties ar seksu, arī pirmajā reizē ir iespējams ieņemt bērnu. Savukārt lubrikants nepieciešams tajos gadījumos, kad meitene ir ļoti saspringusi, kas nozīmē, ka viņas maksts var neizdalīt papildu mitrumu. Iesmērējot gan prezervatīva abas puses, gan arī meitenes maksts ieeju, process būs daudz vieglāks.

Vislabāk ir izvēlēties uz ūdens bāzes ražotus lubrikantus, jo tie, kas ražoti no silikona, var sabojāt prezervatīvu. Par speciālajiem prezervatīviem, kas paredzēti jebkuram locekļa izmēram, kā arī to, kādus izvēlēties, lai meitenei neizraisītu alerģisku pretreakciju, skaties video materiālā!

1 komentārs

TOP komentāri

 • Kkundze
  0

  Kkundze

  Sokolov, ej ārstēties!
  Kāpēc mazgadīgajiem māci visu šo?

  26.02.2015 13:57

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas