Instrumenti sarūpē kolēģei pārsteigumu – dzīvokļa remontu

2 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

Lai sarūpētu savai kolēģei pārsteigumu – dzīvokļa remontu grupa Instrumenti lūdza palīdzību raidījumam Uzmanību. Gatavību. Remonts!

Līva ir svarīgs cilvēks grupai Instrumenti – viņa rūpējas, lai mūziķiem būtu pats galvenais – mūzikas instrumenti uz kuriem spēlēt. Līva nupat viņa ir pārvākusies uz jaunu dzīvokli, taču tā kā darba ir daudz  – viņa nav paspējusi ievākties, tāpēc grupas Instrumenti puiši Jānis un Reinis nolēmuši viņai mazliet palīdzēt un, jā, arī pārsteigt! Instrumenti vērsās pie raidījuma Uzmanību. Gatavību. Remonts! radošās brigādes, lai Līvas prombūtnes laikā dzīvoklis iegūtu jaunu interjeru.

Uzmanību. Gatavību. Remonts! uzņēmās ieviest jaunus akcentus guļamistabā un viesistabā, kur tika ielikta grīda, nokrāsotas sienas, telpas papildinātas ar dažādiem interjera aksesuāriem, ļaujot telpām kļūt ievērojami mājīgākā.

Visbeidzot pats pārsteigums – Līvai remonts viņas dzīvoklī bija patiess, par ko viņa neslēpa prieku. Vairāk skaties video.

2 komentāri

TOP komentāri

 • Box
  0

  Box

  "Visbeidzot pats pārsteigums – Līvai remonts viņas dzīvoklī bija patiess, par ko viņa neslēpa prieku. " :D Kādā valodā tas uzrakstīts?

  23.12.2014 22:21

 • Drongooo
  0

  Drongooo

  Kā par tādu mēslu var prasīt , ja nemaldos 2500€ ????? Kas galīgi galvu durvīs iespieduši ?

  12.12.2014 15:03

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas