Ieva Bernšteine atklāj, kā uztver vecāku ideju kāzās našķoties ar karstām butēm

3 komentāri

Šova Kāzu gūstā otrajā sērijā pāru vecāki centās rast risinājumu par laulības ceremonijas vietu, un Ievas mamma Ingrīda ierosināja jaunlaulātos cienāt ar karstām butēm. Idejai pretojās Artura vecāki. Bet ko par karstajām butēm domā Ieva Bernšteine un Arturs Janiševs? 

Lemjot par to, kur tiks svinētas kāzas un kur noritēs laulības ceremonija, Ievas mamma nāca klajā ar ierosmi pēc laulības ceremonijas Pāvilotas muzejā, kas izpelnījās Artura vecāku kritiku, jaunlaulātos cienāt ar kūpinātām butēm. ”Kad viņi iznāks ārā un visiem būs karstas butes – tas būs vispār ideāli,” šova otrajā sērijā ierosināja Ievas mamma Ingrīda. Viņai piebalsoja līgavas tētis: ”To neviens nebūs gaidījis, jo neviens nav taisījis.” Ideja neatrada dzirdīgas ausis starp Artura vecākiem. ”Butes nav tās, kuru dēļ būtu jābrauc uz Pāvilostas muzeju,” oponēja Artura mamma Māra.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Arī šova skatītāju un līdzjutēju rindās ideja tika uztverta neviennozīmīgi, tādēļ portāls Skaties.lv noskaidroja, kā ieceri kāzu dienā našķoties ar kūpinātām butēm uztver paši šova dalībnieki Ieva Bernšteine un Arturs Janiševs.

Foto

”Mums tas šķiet ļoti, ļoti interesanti, tāpēc ka tas viss ir tādā, ja to var nosaukt par tematiku. Kāzas notiek Pāvilostā, tās ir netradicionālas, jo notiek muzejā. Iznākot no turienes, turpat ir jūra, tas viss ir ļoti interesanti. Un cilvēki, manuprāt, vairāk sašūmējušies, ja tā var teikt, par to, ka kā nu tagad ēdīs tās zivis?! Tikpat labi varētu teikt, ka nevar dzert ne šampānieti, nedod dievs, aplies kleitu, vai ēst kaut kādas bulciņas. Tad jau sanāk, ka neko nevar. Mūsdienās taču ir salvetes, citroniņi… Doma, cik es saprotu mammu, jau nebija tāda, ka baigi ēst un ar zivīm ņemties. Tas tiktu arī attiecīgi pasniegts. Vienkārši cilvēki tik tālu, man šķiet, neaizdomājas,” portālam Skaties.lv skaidro Ieva.

Ieva atzīst, ka abiem ar Arturu zivis garšo. ”Mēs abi esam kurzemnieki, pie jūras auguši, zivis ir topā,” akcentē šova dalībniece.

Video:

3 komentāri

TOP komentāri

 • Skatītājs2
  +2

  Skatītājs2

  Piekrītu! Ļoti skaists un harizmātisks pāris!

  20.02.2016 15:21

 • Skatītājs
  +2

  Skatītājs

  Vispār tā ģimenīte ir baigi foršā..man viņi patīk vislabāk!

  20.02.2016 15:19

 • Zane
  +2

  Zane

  Ievas mamma ir vissakarīgākā.

  20.02.2016 14:10

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas