Iepriecini savējos – uzdāvini Gatavo 3 meiteņu sarūpētus svētkus!

2 komentāri

Gatavo 3 ir atpakaļ! Šosezon meitenes gatavos nevis viena otrai, bet tev! Kamēr Linda un Anna parūpēsies par cienastu, komandas jaunā dalībniece Baiba dekorēs galdu.

Tāpēc, ja tev ir kāds mīļš cilvēks, kam gribi sagādāt pārsteigumu, vai esat kompānija, kam ir ko svinēt – piesakies Gatavo 3 svētku svinēšanas sērijām, un, iespējams, tieši jūsu svētkus svinēsim kopā. Svinības rīkojam ne tikai uz apaļām jubilejām. Tematiska draudzeņu ballīte vai romantiskas vakariņas mīļajai meitenei, vakars īstiem vīriem vai dzimšanas diena mazai princesei.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lai pieteiktu sevi un svinētāju kompāniju jaunajai Gatavo 3 sezonai, ir jāaizpilda vien anketa līdz 15. janvārim. Visus iesniegtos pieteikumus raidījuma veidotāji izskatīs un ar izvēlētajiem pretendentiem sazināsies līdz 22. janvārim.

Pieteikšanās šovam beigusies!

2 komentāri

TOP komentāri

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas