Gunda Jandava nespēj atkauties no pielūdzējiem – svešinieki uzsauc šampanieti

0 komentāri

Pēc dalības šovā Saimnieks meklē sievu “līgaviņa” Gunda Jandava kļuva par vienu no apspriestākajām daiļavām visā Latvijā. Popularitātei ir arī savas sekas.

“Sēžam ar Elīnu Tokyo City un ēdam vakariņas. Pēkšņi atnāk divi viesmīļi un svinīgi mums pasniedz šampanieša pudeli un salej dzirkstošo dzērienu glāzēs,” neparastā stāstā savā Facebook.com kontā dalās Gunda.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Viņi saka, ka to uzsauc divi puiši mums blakus. Abas esam neizpratnē, jo blakus mums neviens tā īsti nebija. Jebkurā gadījumā, ļoti patīkams vakara noslēgums. Cheers!” priecājās jauniete.

Popularitāte ļāvusi viņai sastapt arī savu topošo vīru – Gunda nu ir saderinājusies ar puisi, kurš viņu noskatījis tieši TV ekrānā.

FOTO

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas