Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Gatava pārvērtībām

Pavlova kritizētā Kristīne atklāj patiesību par šķiršanos un kā mainījusies viņas dzīve pēc pārvērtībām

Pavlova kritizētā Kristīne atklāj patiesību par šķiršanos un kā mainījusies viņas dzīve pēc pārvērtībām 1

Kristīne Zivtiņa bija viena no visvairāk apspriestajām pārvērtību šova “Gatava pārvērtībām” dalībniecēm. 32 gadīgā sieviete uz atlasi ieradās žaketē, kura izskatījās kā no vecmāmiņas skapja un viņas garie mati bija sapīti bizē. Kristīnes izskats izpelnījās komentārus no modes eksperta Aleksandrs Pavlova un daudziem skatītājiem, bet nu jaunā sieviete ir gatava atbildēt uz visām negācijām.

Aizpildi hokeja testu īstiem “spečukiem”!

Aizpildi hokeja testu īstiem "spečukiem"! 9

Nav tālu hokeja pavasaris, kad daudzi no mums sekos līdzi Latvijas hokeja izlases panākumiem pasaules čempionātā, un, ja tu esi īsts hokeja fans, tad piedāvājam tev pārbaudīt zināšanas par šo spēli!

Sievietes ir runājušas! Lecīgais Pavlovs tiek atzīts par Latvijas dāmu mīluli

Sievietes ir runājušas! Lecīgais Pavlovs tiek atzīts par Latvijas dāmu mīluli 3

TV3 pārvērtību raidījums “Gatava pārvērtībām” ir par ļaušanos piedzīvojumam un kardinālām stila izmaiņām. Katru nedēļu trīs eksperti, Žanna Dubska, stiliste, šovbiznesa zvaigžņu, politiķu un sabiedrībā pazīstamu personu stila konsultante; Aleksandrs Pavlovs, modes mākslinieks, kura kolekcijas jau divus gadu desmitus nebeidz pārsteigt un priecēt modes gurmānus un Natālija Zolberga, jaunā stiliste un modes dizainere, kura plašāk pazīstama kā daudzu slavenību un dažādu projektu grima māksliniece dod padomus sievietēm un pārvērš viņas līdz nepazīšanai.