Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties! Es saprotu Nesaprotu

Gatava pārvērtībām

TV3 šova dalībniece publiski piesaka karu bulciņām

TV3 šova dalībniece publiski piesaka karu bulciņām 4

TV3 šova ”Gatava pārvērtībām” 19. raidījumā trīs modes eksperti pārvērtīs trīs dažādas sievietes. Enerģiskā un dzīvespriecīgā Iveta, kura pati sevi dēvē par pelēku egli, atzīstas grēkā un dod publisku solījumu turpmāk pārvarēt iekāri uz bulciņām.

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

TV3 šovs sacēlis vētru Dobeles dzejnieces Aijas fanu un skauģu vidū

TV3 šovs sacēlis vētru Dobeles dzejnieces Aijas fanu un skauģu vidū 21

Sieviešu dienas vakarā TV3 šovā ”Gatava pārvērtībām” iepazītās dzejnieces Aijas Celmas dzīve pēc uzmirdzēšanas TV ekrānos apmetusi patīkamu kūleni – 52 gadus vecā dobelniece smēlusies iedvesmu dzejas rakstīšanai, turklāt izteikti arī jauni piedāvājumi. Sarunā ar portālu Skaties.lv dzejniece gan neslēpj, ka viņas parādīšanās TV pamanīta arī nelabvēļu vidū.

Ekskluzīvi FOTO: “Gatava pārvērtībām” sensācija Rita pēc šova

Ekskluzīvi FOTO: "Gatava pārvērtībām" sensācija Rita pēc šova 6

TV3 šova ”Gatava pārvērtībām” Sieviešu dienas raidījumā īpaši uzmirdzēja divu bērnu māmiņa Rita Podenko. 33 gadus vecā sieviete pēc šova apņēmusies modes ekspertu sniegtos padomus ievērot arī dzīvē. Kā viņai tas izdevies, aplūko pirmās fotogrāfijas, kas uzņemtas uzreiz pēc šova filmēšanas!