Gandrīz ideālas vakariņas šonedēļ pasniedz slavenas blondīnes

0 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

Šova Gandrīz ideālas vakariņas pirmās blondīņu vakariņas atklāj Nacionālā teātra aktrise un seriāla UgunsGrēks zvaigzne Līga Zeļģe. Viņa sagatavojusi ne vienu vien pārsteigumu.

Šonedēļ šova Gandrīz ideālas vakariņas varones ir dāmas ar gaišām galvām – modes žurnāliste Una Ulme, kamaniņu braucēja Maija Tīruma, dziedātāja Jenny May, īstajā vārdā Maija Stuģe, un Latvijas Nacionālā teātra aktrise un Danas lomas atveidotāja seriālā UgunsGrēks Līga Zeļģe.

Nedēļas pirmās vakariņas pasniedz Līga Zeļģe. Viņa pārējās daiļās dāmas nolēmusi ēdināt ar uzkodu Pie tieviem mietiem diegiem siets, zied lieliem ziediem liecies zieds, pamatēdienu Čilī Džilī un desertu Lupes buča.

“Ēst gatavošana – tas ir dzīvesstils, tas ir tā kā meditācija – ir jāpatīk to darīt, bet es labprātāk lasu grāmatas tajā laikā. Es bieži, gatavojot ēst, uzlieku taimeri un paralēli lasu grāmatas,” atzīst aktrise. Tas nozīmējot, ka šad un tad ēdiens arī piedeg…

Vakariņas tiek gatavotas mājā, bet pasniegtas Līgas darbavietā. Desertu dāmas notiesā kopā ar kādu Līgas tuvu draugu. Vairāk skaties video!

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas