Gandrīz ideālas vakariņas pasniedz Reinis Nitišs

0 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

Šovā Gandrīz ideālas vakariņas fizkultūrisks sveiciens: līdzināties, mierā un skatīties uzmanīgi! Šonedēļ, šova astotās sezonas ieskaņā, ēdam un ballējamies četru leģendāru sportistu kompānijā.

Sezonas 1. raidījumā ar veselīgiem un nesālītiem ēdieniem cienāja bijusī vieglatlēte un sprintere, Latvijas čempionāta distanču uzvarētāja, personīgā un profesionālās izaugsmes speciāliste Vineta Ikauniece-Ozoliņa. Savu kārtu startā gaida bijušais Latvijas izlases basketbolists, Latvijas Basketbola Savienības ģenerālsekretārs Edgars Šneps, kā arī kādreizējā kamaniņu braucēja, četru olimpisko spēļu dalībniece Iluta Gaile. Bet šodien pie katliem ķersies jaunākais kolēģis rallijkrosa autobraucējs, kurš aizpagājušajā gadā kļuva par Eiropas rallijkrosa čempionu, pērn ar Gada balvu sportā godalgotais Reinis Nitišs.

Runā, ka kompānija ir vienojusies visiem likt tikai desmitniekus. Reinis viesus iecerējis cienāt ar uzkodu Itāļu pavasaris latviešu krāsās.

Satiekoties Reiņa virtuvē, sportisti pārspriež gan sabiedrisko dzīvi, gan iespējas uzvarēt. Tikmēr namatēvs gatavs pasniegt maltīti.

0 komentāri

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas