Pliko krūšu skrējiens cauri nātrēm, Sofijas uznāciens un vibratoru meitene – Gada pikantākais moments!

0 komentāri

Tagad arī PATI pikantākā portāla Skaties.lv aizvadītā gada nominācija, kurā iekļuvuši tādi interesanti šovu varoņi kā Alfrids no Saimnieks meklē sievu, Sofija un Viesturs no seriāla UgunsGrēks, bet kas ir pārējās divas nominācijas? Un kurš no viņiem būs 2015. gada pikantākais personāžš?

Jāpiebilst, ka tieši tev, dārgais portāla Skaties.lv lasītāj, ir tā iespēja atdot savu balsi katrā nominācijā par, tavuprāt, spilgtāko, smieklīgāko vai vienkārši mīļāko atgadījumu. Gada apskatu vada portāla Skaties.lv ziņu redaktori – Krista Garanča un Kārlis Ķilkuts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šogad rokmūziķa Lenija Kravica Stokholmas koncerts ieguva ļoti plašu ievērību mākslinieka pārplīsušo bikšu dēļ. Nelaimīgā kārtā viņam, bet laimīgā kārtā visiem skatītājiem – bikses pārplīsa tā, ka viss Lenija vīrišķīgais lepnums nokļuva starmešu gaismā un kļuva populārs pasaulē. Taču tas viss ir pasaules šovbiznesā, bet arī pie mums Latvijā ir gājis gana karsti un dažādi pikanti notikumi ir risinājušies arī tepat.

Video

Nominācijā Gada pikantākais moments izvirzīti

Rezultāti:
34%

Nātru skrējiens - Violeta un Ingūna (Lauku sēta)

10%

Sofija un Viesturs (UgunsGrēks)

6%

Alfrids apakšbiksēs (Saimnieks meklē sievu)

50%

Modele raidījuma testē vibratorus (Sokolovs par seksu)

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas