FOTO: ieskaties raidījuma tapšanas “virtuvē” – šova Ēdiena daba aizkadros!

0 komentāri

No oktobra TV3 un TVPlay ik svētdienas rītu plkst. 9.10 baudāms jauns dokumentāli izzinošs kulinārijas raidījums Ēdiena daba. Uzzini, kāda rocība valda šova aizkulisēs!

Raidījumā Ēdiena daba kulinārijas bloga Krista.lv autore Krista Baumane un restorāna Ostas skati šefpavārs Ingmārs Ladigs devušies izzināt ēdiena dabu un seko gardāko Latvijas produktu ceļam no dobes, lauka un pļavas līdz pat pavāra virtuvei.

”Mana ēdiena filozofija ir gatavot dabīgu ēdienu, kas iekļaujas un ir saskaņā ar laiku, kurā mēs dzīvojam. Ļoti daudz gadu ir pagājuši, un mēs atkal esam nonākuši atpakaļ pie ēdiena un produkta izcelsmes saknēm, pie produkta kvalitātes un izcelsmes izzināšanas,” atzīst raidījuma vadītājs un šefpavārs Ingmārs Ladigs.

Skaties foto!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas