VIDEO: Valters ar “suņa acīm” pretinieku virzienā izlūdzas palīdzību!

0 komentāri

Šodien kanāla TV3 šovs Es mīlu Tevi, Latvija! aizrit īpaši jautrā atmosfērā, turklāt arī jūtama svētku piegarša, jo komandas šajā svinīgajā datumā nekautrējas arī palīdzēt viena otrai. Kādu reizi taču var padzīvot arī draudzīgi, vai ne!?

Draudzība gan šovakar neuzvarēs, taču, kā izrādās, ar “suņa acīm” var panākt visu, ko pierādīja arī Valters ģeogrāfiskajā raundā. Nezināmu iemeslu dēļ, nedzirdot ieteikumos no savas komandas, viņš lūkojās Janas padoto virzienā un… izpelnījās palīdzību. Kāda pilsēta viņam bija jānorāda, skaties video!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas