VIDEO: Valtera neveiksmīgā roka laimes ratā uzdāvina Janai uzvaru!

14 komentāri

Šovā Es mīlu Tevi, Latvija! nu jau par tradīciju kļuvusi Janas uzvara. Šonedēļ tapa skaidrs, kas ir viens no tās veicinošajiem faktoriem.

Valteram Krauzem noteikti nevajadzētu piedalīties nekāda veida loterijās un izlozēs, jo ir pavisam skaidrs, ka veiksme nav viņa pusē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lai arī šonedēļ viņa un Janas komandu šķīra prāvs punktu skaits, Valteram bija trīs iespējas atgūt zaudēto, griežot laimes ratu.

Diemžēl vienā no šīm reizēm Valters uzgrieza 0 punktus, citā – 1, bet finālā, kad viņam pietrūka 22 punktu uzvarai, laimes rats apstājās tieši blakus nepieciešamajam lauciņam.

Foto

Video

14 komentāri

TOP komentāri

 • Es
  +8

  Es

  Ieteiktu šoreiz par tiem diviem cilvēkiem klusajos telefonos izvēlēties Paulu Jonasu un Robertu Justu, jo tuvojas pasaules čempionāta Latvijas posms un viņi ir vienīgie Latviešu braucēji kuri ir startējuši gandrīz visos šī gada čempionāta posmos, turklāt ar lieliskiem rezultātiem.

  18.04.2016 10:14

 • Aņa
  +7

  Aņa

  Tieši tā!aizvāciet to vadītāju

  17.04.2016 23:43

 • zane
  +5

  zane

  Man šķiet vadītājam jāatkārto šova noteikumi ja teica 18 tad lai sauc, ja nē tad punkti otrai komandai nevis 9 pareizi tad arī ieskaitam,jau kuro reiz skatos un liekas pretīgi vislaik kaut kadas prioritates janas komandai

  17.04.2016 23:40

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas