Valtera komandai skatītākajā TV spēlē Latvijā pirmā uzvara

7 komentāri

Šova Es mīlu Tevi, Latvija ceturtā raidījuma fināla pēdējā jautājumā, kad uz spēles tiek likt viss, ar zināšanām “paspīd” Janas komanda, tomēr rezultātā pie uzvarētāju trofejām tiek Valtera komanda.

Šovakar Janas Duļevskas komandā spēlēja seriāla UgunsGrēks aktrise Maija Marija Linarte, grupas Astro’n’out mūziķe Māra Upmane-Holšteine un džeza mūziķis, saksofonists Deniss Paškevičs, bet Valtera Krauzes komandā iesaistījās aktieris, mūziķis Rihards Lepers, hokejists Edgars Lūsiņš un džeza dziedātāja Jolanta Paškeviča.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Jau no šova pirmajām mīnūtēm vadībā izvirzījās Valtera komanda. Arī spēles fināls Valtera komondai izrādījās veiksmīgāks. Pirms fināla pēdējā jautājuma punktu sadalījums bija sekojošs – Valtera komandai – 65 punkti, Janas komandai – 29 punkti. Lai intriga būtu lielāka, uz laimes rata tika pievienoti 100 punkti. Uz jautājumā, aptuveni cik Latvija iedzīvotāju sapņus ikdienā redz melnbaltus, precīzāku atbildi sniedza Janas komanda. Tomēr laimes rats neatnesa kārotos 100 punktus, un šova Es mīlu Tevi, Latvija ceturtajā raidījumā uzvarēja Valtera komanda. Šī komandai ir pirmā uzvara šosezon.

Pēc šovakara raidījuma kopējais šīs sezonas svētdienas lielā šova Es mīlu Tevi, Latvija! rezultāts ir jau 3-1, joprojām Janas komandas labā.

Video

7 komentāri

TOP komentāri

 • Diana Darta Hemminga
  +8

  Diana Darta Hemminga

  Skatoties raidījumu tiešām rodas sajuta (pat neslēpta no vadītāja), ka viņš ir vairāk Janas pusē) ieteiktu raidījuma vadītājam atkārtojumus paskatīties un būt kaut nedaudz neitrālākam .

  14.03.2016 09:29

 • jaa
  +7

  jaa

  Gandrīz jau, vairs negribēju skatīties šo izzinošo šovu, jo Skrastiņš acīmredzami un uzkrītoši ,,velk'' Duļevskas komandu. Katru reizi, katrā spēlē.....Par laimi, šoreiz nebija iespēju ,,gremdēt'' Valtera komandu, jo spēle ievirzījās viņu labā.

  14.03.2016 13:33

 • ita
  +7

  ita

  prieks par to ,jo visu laiku bija sajūta,ka tiek vilkta Janas komanda

  13.03.2016 22:18

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas