TV šovu un seriālu zvaigznes – kas būs šā vakara Es mīlu Tevi, Latvija! dalībnieki?

0 komentāri

Ir klāt kārtējā svētdiena, kurā jau trešo reizi pie TV ekrāniem ģimenes pulcēs šovs Es mīlu Tevi, Latvija! ar tā vadītāju, Dailes teātra aktieri Artūru Skrastiņu, kā arī abu komandu kapteiņiem – Janu Duļevsku un Valteru Krauzi – priekšgalā. Taču bez šiem, kā jau ierasts, ir arī pa trīs dalībniekiem katram komandā.

Pirmajos divos raidījumos pārāki izrādījušies TV dīvas Janas Duļevskas padotie, tāpēc, lai jau pašā otrās sezonas sākumā kāda no komandām pārāk neatrautos, šovakar Valteram būs īpaši jāpacenšas. Kas tad šovakar būs abu varoņu sastāvos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Valtera Krauzes komanda:

  • dziedātāja Ieva Sutugova;
  • aktieris un seriāla Viņas melo labāk zvaigzne Andris Bulis;
  • Dailes teātra un seriāla UgunsGrēks aktieris Ģirts Ķesteris.

Janas Duļevskas komanda:

  • dziedātāja un šova Dejo ar zvaigzni uzvarētāja Liene Greifāne;
  • seriāla Viņas melo labāk varoņa Robertiņa atveidotājs un Valmieras drāmas teātra aktieris Māris Bezmers;
  • dziedātāja Olga Rajecka.

Kādam no komandas kapteiņiem sanāca īpaši smieklīgi iepazīstināt ar savas komandas dalībniekiem, bet kuram!? To noskaidro turpmāk atrodamajā video!

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas