TV sezonas lielākais noslēpums, Krauzes fans un Duļevskas triumfs – Es mīlu Tevi, Latvija!

0 komentāri

Arī pēc Jaunā gada portāls Skaties.lv turpina savu lasītāju atgriezt pagātnē, kur atskatīsimies uz TV šoviem, kas mūs visus zilajā ekrānā priecējuši pirms kāda laika. Šoreiz rubrikā “Vai atceries šo šovu?” kārta pienākusi patriotiski izglītojošajai spēlei Es mīlu Tevi, Latvija!

Katru nedēļu vienīgie, kas nemainījās, bija raidījuma vadītājs, Dailes teātra aktieris Artūrs Skrastiņš, kā arī abu komandu kapteiņi – Valters Krauze un Jana Duļevska, bet dalībnieki svētdienu no svētdienas bija citi. Tas tikai un vienīgi tāpēc, lai visi varētu pārliecināties par to, cik erudīti un zinoši ir mūsu sabiedrībā zināmie cilvēki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Piedzīvojumi 10 raidījumu garumā bija visdažādākie – sākot ar Valtera komandas pakaļdzīšanos Duļevskas padotajiem, beidzot ar Gustavu, Krauzes kvēlāko fanu, kurš ļoti pārdzīvoja par to, ka viņam tā arī nesanāca savu sāncensi uzveikt. Video ar viņu, kā arī spilgtākos mirkļus fotogrāfijās skaties turpmāk!

Foto

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas