TIEŠRAIDE: Valters pret Janu – 10. raunds!

0 komentāri

Klāt ir jau desmitā svētdiena, kad kanāls TV3 gatavs lielajam svētdienas šovam Es mīlu tevi, Latvija! Janas Duļevskas un Valtera Krauzes komandas demonstrēs savas zināšanas par Latviju šova vadītāja Artūra Skrastiņa vadībā! Skaties šovu TV3 un tiešraidi portālā Skaties.lv. Atceries, – arī tu vari pārbaidīt savas zināšanas par Latviju viktorīnā Ko tu zini par Latviju!

Kā pirmajā, tā arī šajā sezonā veiksmīgāka ir Jana Duļevska, kamēr Valters Krauze un viņa iknedēļas padotie min uz papēžiem. Vadītāja posteni, kā vienmēr, ieņems Dailes teātra aktieris Artūrs Skrastiņš, bet abu komandu kapteiņiem cīņā par uzvaru palīdzēs šādi dalībnieki:

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
  • Valtera Krauzes komanda – Dailes teātra aktieris Intars Rešetins, dziedātājs Mārtiņš Ruskis un Lielās talkas vadītāja Vita Jaunzeme;
  • Janas Duļevskas komanda – komponists Raimonds Tiguls, kā arī Dailes teātra aktrise Ilze Ķuzule-Skrastiņa un Valmieras Drāmas teātra aktieris Mārtiņš Meieris.

TIEŠRAIDE: šova Es mīlu Tevi, Latvija! 10. sērija

PĀRBAUDI SAVAS ZINĀŠANAS PAR LATVIJU UN LAIMĒ VĒRTĪGAS BALVAS!

Foto: 10. sērijas dalībnieki

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas