TIEŠRAIDE: īpašas komandas īpašajā dienā – Es mīlu Tevi, Latvija! sezonas noslēgums!

0 komentāri

Laiks skrien ātri, vai ne!? Klāt jau 4. maijs, kas iezīmē gan Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas paziņošanas dienu, bet šogad arī kanāla TV3 lielā svētdienas (šoreiz – trešdienas) šova lielo noslēgumu. Pieslēdzies portālā Skaties.lv vai TVPlay un gavilējam par Latviju kopā!

Ja jau īpašs datums, sezonas noslēgums, tad arī attiecīgi īpaši viesi šajā svinīgajā šova Es mīlu Tevi, Latvija! noslēguma raidījumā. Jau zināms, ka arī otrajā sezonā kopvērtējumā uzvarēs Jana Duļevska, taču tas neliedz Valteram Krauzi vismaz šo, pēdējo divpadsmito raidījumu noslēgt uz pozitīvas nots, vai ne!? Komandu sastāvi ir sekojoši:

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
  • Janas Duļevskas padotie – operdziedātāja Elīna Šimkus, Latvijas Nacionālā teātra aktieris un pašmāju populārākā seriāla UgunsGrēks zvaigzne Uldis Dumpis, kā arī mūziķis un daudz TV šovu žūrijas dalībnieks Intars Busulis;
  • Valtera Krauzes komanda – Saeimas deputāte Ausma Kantāne-Ziedone, Dailes teātra aktrise Rēzija Kalniņa un pianists Vestards Šimkus.

Foto

TIEŠRAIDE: Es mīlu Tevi, Latvija! sezonas noslēgums!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas