Šovs Es mīlu Tevi, Latvija! ir sācies! Skaties un atbalsti!

1 komentārs

TV3 lielā svētdienas šova Es mīlu tevi, Latvija! 2. sezona ir klāt! Nākamos svētdienas vakarus tiekamies plkst. 20.00 TV3 un portālā Skaties.lv, kur varēsi atbalstīt Janas Duļevskas un Valtera Krauzes komandas, kā arī uzzināt daudz jauna par Latviju šova vadītāja Artūra Skrastiņa vadībā!

Šova mērķis ir iepazīt Latviju, tāpēc pārbaudi savas zināšanas par Latviju. Šovā tiks aplūkotas visdažādākās tēmas: Latvijas kino un televīzija, pilsētas un to atrašanās vietas, Latvijā nozīmīgas personības. Kopā mēģināsim atpazīt dziesmas pēc melodijām un baudīsim citus aizraujošus pārbaudījumus. Šosezon gaidāms arī jauninājums – vārdnīcas spēle, kurā tiks pārbaudīts, cik komandas labi pazīst vecvārdus vai reti lietotos vārdus latviešu valodā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Piedāvājam tev apskatīt, kā šova dalībnieki gatavojās pirmajam šova raidījumam!

Foto

Arī tu vari pārbaudīt savas zināšanas par Latviju, piedaloties Skaties.lv viktorīnā Ko tu zini par Latviju! Atbildi pareizi uz 10 jautājumiem un piedalies izlozē, kurā vari laimēt lidojumu! Turklāt galamērķi Eiropā varēsi izvēlēties pats. Vairāk par viktorīnu lasi šeit!

Spēlē spēli Ko tu zini par Latviju!

Pirmajā raidījumā Janas Duļevskas komandas sastāvā būs dziedātāji Emīls Balceris un Aija Andrejeva, kā arī radio ētera personība Andris Freidenfelds. Savukārt Valtera Krauzes komandā par uzvaru cīnīsies Bez  Tabu žurnāliste Baiba Runce, Izklausies redzēts 2.sezonas uzvarētājs, aktieris Kristaps Rasims un dziedātājs Žoržs Siksna.

Es mīlu Tevi, Latvija! 1. raidījuma ieraksts

1 komentārs

TOP komentāri

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas