Šova Es mīlu Tevi, Latvija! un Valtera Krauzes komandas lielākais fans – Gustavs!

0 komentāri

Lai arī lielais svētdienas šovs Es mīlu Tevi, Latvija! jau kādu brīdi ir noslēdzies, uzreiz pēc fināla raidījuma, kurā pārāka izrādījās Janas Duļevskas vadītā komanda, sociālos tīklus uzsprdzināja video. Tajā kāds Valtera Krauzes komandas fans ļoti pārdzīvoja notikušo. 7. decembra vakarā Pusnakts sarunu šovā septiņos ar Jāni Skuteli pats vadītājs nolēma nointervēt Gustavu, kā arī sagādāt viņam pārsteigumu.

Jānis Skutelis mazo fanu taujāja par dažādām lietām – mašīnām, politiku, kā arī gala rezultātā nonāca pie sarunas un tikšanās patiesā iemesla. Gustavs atzina, ka ļoti pārdzīvoja spēles Es mīlu Tevi, Latvija! gala rezultātu, kurā pārāka izrādījās Janas Duļevskas komanda. Ar viņu tikties ieradās pats Valters Krauze, kurš teica lielu paldies viņam, atzīstot, ka tāda fana kā viņš otra, iespējams, Latvijā nemaz nav.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kā pateicību Valters puikam uzdāvināja galda spēli Latvija, kā arī iečukstēja ausī – Janai pavisam noteikti nav otra tāda atbalstītāja. Gustavs gan neko daudz TV sejai nevarēja atbildēt, jo bija ļoti sakautrējies, taču neviens nešaubās ne mirkli, ka tas viņam ļoti emocionāls un pozitīvs pārsteigums.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas