Skaties šovu Es mīlu Tevi, Latvija jau tagad!

12 komentāri

Ne velti šovs Es mīlu Tevi, Latvija! ir skatītākā TV pārraide visā valstī – kur nu vēl labāk pavadīt svētdienas vakaru, ja ne Valtera un Janas sabiedrībā, pārliecinoties arī par savām zināšanām par Latviju.

Arī šis svētdienas vakars nav izņēmums – 17. aprīļa raidījumam gan Valters, gan Jana sarūpējuši spēcīgus komandas biedrus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Valtera komandā šonedēļ būs mūziķis Jānis Ķirsis, dziedātāja Aija Vītoliņa un mūziķis Guntis Veits.

Tikmēr Janas cīņu biedri būs dziedātājs un DJ Markus Riva, režisors Andris Gauja un aktrise, seriāla UgunsGrēks zvaigzne Ieva Aleksandrova-Eklone.

Bet – kuram no viņiem spēlē veiksies labāk? Tas noskaidrosies jau tuvāko stundu laikā!

Video

12 komentāri

TOP komentāri

 • Lana
  +4

  Lana

  Jau kuro reizi Artūrs Janas komandai palidz...negodīga spēle.

  17.04.2016 22:14

 • uldis
  +4

  uldis

  šajā spēlē arturs ir negodīgs

  17.04.2016 22:04

 • Martins
  +3

  Martins

  Pilnīgi negodīgi iedeva tos punktus par kokiem un šī nav pirmā reize. Labs raidījums, bet pārāk negodīgi vadītājs rīkojas.

  17.04.2016 22:48

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas