Labvakar! Artūrs Skrastiņš sirsnīgi un oriģināli uzrunā Es mīlu Tevi, Latvija! skatītājus

0 komentāri

Ir klāt svētdienas vakars, un tas nozīmē, ka laiks šovam “Es mīlu Tevi, Latvija!”. Daudzām ģimenēm līdzi jušana šova dalībnieku Janas un Valtera komandām ir kļuvusi teju par svētdienas vakara rituālu, tāpēc Artūrs Skrastiņš ar sirsnīgu uzrunu sāka šā vakara raidījumu.

”Labvakar, mīļā dziedātāju un dejotāju tauta! Labvakar, mīļā teātra mīļu un operas un baleta atbalstītāju tauta! Labvakar, Dziesmu svētku tauta! Labvakar, sēņotāju un ogotāju tauta! Labvakar kartupeļēdāju un kūlas dedzinātāju tauta!” pēc šīm frāzēm Artūram Skrastiņam uzgavilēja šova skatītāji un dalībnieki. Viņš gan piebilda, – par to nu gan neesot jāaplaudē. ”Tas nav nejauši, jo pirms 10 gadiem Latvijā pirmo reizi uzsāka darbu kūlas dedzināšanas novērošanas patruļa. Un ne velti! Tieši aprīlis ir tas laiks, ka latvieši, apbruņojušies ar grābekļiem, lāpstām, izkaptīm un sērkociņiem dodas brīvā dabā un plosās tur uz nebēdu.” Vairāk uzzini video.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Video

Šova Es mīlu Tevi, Latvija! laikā portāls Skaties.lv piedāvā arī tev pārbaudīt savas zināšanas par Latviju un piedalīties viktorīnā Ko tu zini par Latviju? Tev pareizi jāatbild uz 10 no 10 jautājumiem, un tu piedalīsies konkursā!

Viktorīnu vari atrast te!

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas