Jana un Valters uz spēles jautājumu atbild “ronītī”

0 komentāri

Pirmais nopietnais spēles Es mīlu Tevi, Latvija! pagrieziena punkts – uz jautājumu par tēmu Latvijas televīzija un kino jāatbild komandu kapteiņiem Janai un Valteram. Viņi nolemj to darīt īpaša veidā – “ronītī”.

Jautājums, pēc spēles vadītāja Artūra Skrastiņa domām, ir ļoti viegls, tādēļ kapteiņi nolemj panākt pretim. “Mēs neizmantosim rokas,” ierosina Valters. “Bet kādu citu ķermeņa daļu,” papildina Jana. Jautājums patiesi nav no sarežģītajiem, tādēļ visu izšķir reakcijas ātrums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kamēr komandu kapteiņi mēģina pieres iekārtot pie sarkanās pogas, skatītāju rindās valda īpaša jautrība. Vēl vairāk emocijas uzbango brīdī, kad spēles vadītājs aicina noskatīties fragmentu no kādas kinofilmas…

Foto

Kuram no kapteiņiem šajā sacensību posmā paveicās, uzzini video!

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas