Jana un Valters iepazīstina ar savām komandām! Es mīlu Tevi, Latvija šovs jau pavisam drīz!

1 komentārs

Jau pavisam drīz, plkst 20.00, sākas TV3 lielā svētdienas šova Es mīlu Tevi, Latvija! otrā epizode. Šova komandu kapteiņi – Jana Duļevska un Valters Krauze – tikmēr iepazīstina ar savu komandu šā vakara dalībniekiem.

Abas komandas pirms šova padalījās noslēpumā ar saviem talismaniem. Valteram tas ir knaģis, ko viņš lepni piesprauda pie Artūra Skrastiņa žaketes atloka, bet Jana Artūram apsēja Lielvārdes jostu. Tātad komandas ir gatavas!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jana šovakar spēlēs kopā ar čellistu, grupas Da Gamba solistu Juri Pūci, dziedošo aktieri Mārtiņu Eglienu un aktrisi Raimondu Vazdiku.

Video

Arī  Valtera komandas sastāvs ir košs – operdziedātājs Juris Jope, aktrise Iveta Pole un žurnāliste un publiciste Elita Veidemane.

Video

Tātad satiekamies jau pavisam drīz – plkst. 20.00 TV3 un Skaties.lv, kur varēsi skatīt šova tiešraidi!

Piedāvājam tev arī fotogrāfijās apskatīt šā vakara šova dalībniekus, kā arī to, kā viņi gatavojās raidījumam.

Foto

1 komentārs

TOP komentāri

  • V.N.
    0

    V.N.

    Skrastiņam un Janai gan vajadzētu zināt kad lieto vārdus ,,sekojošs,,un ,,šāds,,.

    28.02.2016 22:55

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas