Jana un Valters iepazīstina ar komandām

0 komentāri

Šovakar pkst. 20:00 TV3 un TVPlay sāksies lielā svētdienas šova Es mīlu tevi, Latvija 11. jeb pēdējais raidījums pirms lielā fināla, kas gaidāms 4. maijā.

Valters Janai novēl, lai šajā spēlē viņai stāv klāt ”Veiksmes māte”, ”Apcerības māte”, ”Loģiskuma māte” un arī ”Neiedomības un punktu par daudz neskaitāmības māte”. Jana nepaliek atbildi parādā un Valteram spēlē novēl, lai klāt stāv Satversme un visi ”Satversmes tēvi”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Iedomājies, kā tā manas ”Veiksmes mātes” satiktos ar taviem ”Satversmes tēviem”! Kā mēs dzīvotu?!” priecājas Valters.

Šovakar Janai ar zināšanām par Latviju palīdzēs mūziķis un komponists Jānis Aišpurs, Nacionālā teātra aktrise Līga Zeļģe un mūziķis Viktors Zemgals. Bet Valters savā komandā pulcējis mūziķi Reini Sējānu, kinorežisoru Uģi Olti un dziedātāju Kristīni Prauliņu.

Foto

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas