Fredis, kļūstot par vegānu, vēlējies dzirdēt, kā raud biete

1 komentārs

Šova Es mīlu Tevi, Latvija! viens no uzdevumiem – spēle Klusie telefoni – dažkārt citā gaismā ļauj iepazīt kādu no Latvijā zināmām un ievērojamām personībām. Šis vakars nebija izņēmums, kad par jauniem “vaibstiem” Andra Freidenfelda publiskajā “sejā” parūpējās Valters Krauze.

Ne visiem zināms, ka grupas Labvēlīgais tips mūziķis un radio SWH dīdžejs Andris Freidenfelds, pazīstams arī kā Fredis, dzimis 1961. gada 24. janvārī Noriļskā Krievijā. Tāpat interesants ir fakts, ka Freidenfelds bijis režisors vairāku latviešu grupu videoklipiem, tostarp Ainara Mielava grupas Jauns mēness video Piekūns skrien debesīs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Daži domā, ka viņš vēl vada pasākumus,” Freidenfelda veikumu uzskaita Krauze. “Izteikts vegāns. Tagad. Viņam patīk, viņš pats to ir teicis, tīrīt dārzeņus, lai dzirdētu, kā raud biete,” stāsta Krauze.

Foto

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • Kur?
    0

    Kur?

    Sadists

    15.03.2016 11:22

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas