Es mīlu Tevi, Latvija! Vai Valters spēs atspēlēties Janai?

1 komentārs
Es mīlu Tevi, Latvija! Vai Valters spēs atspēlēties Janai?
Foto: Toms Norde

Tev noteikti jāizlasa

2. novembra vakarā jau desmito reizi varēs pārliecināties un nostiprināt ticību, ka Latvija ir skaistākā zeme pasaulē.  Vai šoreiz Valters Krauze ar savu komandu spēs uzvarēt un uzlīdzināt rezultātu ar Janu Duļevsku?   

Desmitajā Es mīlu Tevi, Latvija! šova reizē Janas Duļevskas komandā piedalīsies viena no retajām Latvijas dziedātājām, kurai māsa ir dvīne un turklāt arī dziedātāja – Ana Drozdoviča, Latvijas patriots, kurš nav uzaudzis šeit, bet sirdī tāds ir – dziedātājs Roberto Meloni un mūziķis un dziesmu autors Aigars Grāvers.

Savukārt Valtera Krauzes komandā cīnīsies A. Drozdovičas dvīņu māsa Katrīne Drozdoviča, diriģents, dziedātājs un starptautisku godalgu īpašnieks kormūzikā Jānis Ozols un muzikoloģe Daiga Mazvērsīte.

Es mīlu Tevi, Latvija! dalībniekiem, kā ierasts, būs jāparāda sava erudīcija par Latvijas kino un televīzijas raidījumiem. Savukārt šova starplaikos komandas garu uzkurinās un skatītājus izklaidēs muzikāli uzdevumi.

Nepalaid garām tiešām pozitīvo un izklaidējošo raidījumu Es mīlu Tevi, Latvija!

 

 

1 komentārs

TOP komentāri

  • Lauķis
    0

    Lauķis

    Atvainojiet, bet ko darīja dvīnes es tā arī nesapratu.Praktiski uz nevienu jautājumu nevarēja atbildēt tik stāvēja un stulbi smaidīja.

    04.11.2014 08:51

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas