Es mīlu tevi, Latvija! uzvaru svin Valtera komanda

0 komentāri

Aprīļa pirmās svētdienas lielajā spēlē Es mīlu tevi, Latvija! uzvaru svin Valtera komanda. Līdz ar šā raidījuma uzvarētāja noskaidrošanu pieaug intriga, kurš kļūs par skatītākās TV spēles Latvijā sezonas uzvarētāju.

Šovakar Janas Duļevskas komandā spēlēja Latvijas Nacionālā teātra aktieris Artūrs Krūzkops, pasākumu aģentūras Chocolates Events īpašniece Sindija Vilde-Spinga un dzejnieks, mūziķis, producents Guntars Račs, bet Valtera Krauzes komandas sastāvā bija dziedātāja Marta Ritova, hiphoperis Ozols, īstajā vārdā Ģirts Rozentāls, krogus paps Arnis Bikšus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Video

Pirms 100 punktu pievienošanas uz Laimes rata Janas komanda ieguvusi 34 punktus, bet Valtera komanda – 63 punktus. Šķiet, Janu var glābt tikai veiksme, uzgriežot 100 punktus, taču Fortūna šoreiz nav Janas pusē. Fināla jautājumā – cik cilvēku pagājušā gada beigās uzskatīja, ka Solvita Āboltiņa uz Ziemassvētkiem bija pelnījusi nevis dāvanas, bet žagarus? – precīzāka bija Valtera komanda. Izrādās, Āboltiņai žagarus novēlējuši 357 tūkst. cilvēku.

Pēc šī vakara raidījuma kopējais šīs sezonas svētdienas lielā šova Es mīlu Tevi, Latvija! rezultāts ir jau 4-3, joprojām Janas komandas labā, bet ar katru spēli intriga, kurš kļūs par sezonas uzvarētāju, pieaug.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas