Artūrs, Jana un Valters saka paldies! Pateicoties tieši tev, šovakar sākas Es mīlu Tevi, Latvija!

0 komentāri

TV3 Lielā svētdienas šova Es mīlu Tevi, Latvija otrā sezona ir klāt! Tieši šovakar plkst. 20.00 TV3 ekrānos desmit nedēļu garumā atkal varēsim just līdzi Janas Duļevskas un Valtera Krauzes komandai! Šova vadītājs Artūrs Skrastiņš uzdod retorisku jautājumu – pateicoties kam šova Es mīlu Tevi, Latvija otrā sezona bijusi iespējama? Pateicoties tev, TV3 skatītāj! 

Šova pirmajā raidījumā tā vadītājs Artūrs Skrastiņš, Jana Duļevska un Valters Krauze ar komandas biedriem saka lielu paldies tieši skatītājiem, kas ļāvuši šovam piedzīvot otro sezonu. Entuziasms un atbalsts ir tieši tas, kas nepieciešams šova dalībniekiem! Un tad jau Jana un Valters ar savām komandām varēs dzīt jokus un spīdēt ar savām zināšanām par Latviju!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tātad atceries! Tieši šovakar plkst. 20.00 TV3 sākas jaunā Es mīlu Tevi Latvija sezona! Jūt līdzi un atbalsti Janas Duļevskas un Valtera Krauzes komandu!

Šova tiešraidi un šova aizkadrus varēsi skatīties arī portālā Skaties.lv.

Savukārt tie, kas gribēs pārbaudīt savas zināšanas par Latviju, katru nedēļas nogali varēs piedalīties viktorīnā Ko tu zini par Latviju. Spēles noteikumi vienkārši – desmit jautājumi, desmit pareizas atbildes. Ja varēsi atbildēt pareizi, piedalīsies izlozē, kur galvenā balva ir lidojums uz kādu no galamērķiem Eiropā! Viktorīnu vari atrast šeit!

Foto: gatavošanās šā vakara šovam Es mīlu Tevi, Latvija!

Video: Artūrs Skrastiņš pateicas skatītājiem

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas