Dziedātāja Liene Greifāne stāsta, cik prasīgs ir Kondrašins kailfoto sesijā

1 komentārs

Dziedātāja Liene Greifāne TV šovā Calendar Live atklāj, ka doties uz kādu eksotisku vietu, lai piedalītos Kondrašina sesijā nav nemaz tik viegli – fotogrāfs ir diezgan prasīgs.

”Ar Sergeju es sastrādājos Tenerifē. Varu teikt, ka ar Sergeju ir bijusi vissarežģītākā pieredze tieši lokācijas ziņā. Parasti fotogrāfi izvēlas fotosesijas bildēt kādā salonā vai klubā, vienalga, kur ir ērti. Sergejs izvēlējās neaptverami skaistas vietas, bet jau nokļūt tur ir grūti, un kad esi galā, jau esi nogurusi,” par savu pieredzi stāsta  Liene Greifāne,  ”protams, pozas, ko viņš ir izdomājis, arī nav no vienkāršajām. Tā bija ļoti laba pieredze un neaizmirstama fotosesija.” Vairāk par Lienes Greifānes fotosesiju Tenerifē kopā ar Sergeju Kondrašinu – skaties video.

1 komentārs

TOP komentāri

  • micah
    0

    micah

    smukas krūtis!

    10.12.2014 11:25

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas