Viens, divi, trīs – KADAGYS! Daiļrade ir gatava fināla uznācienam!

0 komentāri

Šodien, 13. martā, Kauņas sporta hallē norisinās lietuviešu kanāla TV3 lielā svētdienas šova Kadagys fināls, kurā piedalās arī pārstāvji no Latvijas – deju ansamblis Daiļrade. Neskatoties uz to, ka tiešraides sākums ir tikai plkst. 19:30, līdz tam visa diena tiek pavadīta ceļā, kā arī mēģinājumos.

Skatītāji redz tikai trīs stundas no garajām svētdienām, kas mūsu deju kolektīvam principā jau ir aiz muguras. Bet tik un tā mūsējie ir pozitīvā un reizē arī kaujinieciskā noskaņojumā parādīt, ka tieši ir viņi ir pelnījuši uzvarēt šajā tautu deju šovā. Kamēr vēl gaidām Daiļrades fināla uznācienu, portāls Skaties.lv piedāvā ieskatu, kā tad mūsējiem klājies no brīža, kad kāja sperta autobusā, līdz pat vienīgajam mēģinājumam atkārtot fināla dejas soļus.

Foto

Neaizmirsti arī Tu sekot līdzi mūsējo gaitām tiešraidē tepat, portālā Skaties.lv!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas