VIDEO: Daiļrades dejotājus Ķīnā zibakcijas laikā gandrīz aiztur policija!

0 komentāri

Portāls Skaties.lv jau pagājušajā nedēļā rakstīja, ka deju ansamblis Daiļrade, lai popularizētu savu dalību lietuviešu TV3 kanāla šovā Kadagys, kādā darba dienas vakarā pārsteidza tirdzniecības centra apmeklētājus, veicot zibakciju jeb “flešmobu” ar savu deju. Taču, izrādās, šis nebija pirmais šāds jauniešu veikums. Viņi ar ko līdzīgu izcēlušies arī ārzemēs.

Pie mums viņi dejoja Jāņu nakti lietus lija, bet tur pagājušā gada pavasarī nodarbojās ar Spriguļu sišanu (Viļa Ozola horeogrāfija). Tā vietējiem tūristiem šķita varen interesanta izklaide, ko var redzēt arī video, jo daudzi izvilkuši savas viedierīces, lai iemūžinātu šo notikumu. Bet kārtības sargiem gan bija lielas pretenzijas, ka kāds Ķīnas galvaspilsētas Pekinas vienā no galvenajiem apskates objektiem – Tjaņaņmeņas laukumā – veic, viņuprāt, kādu dīvainu rituālu. Neatkarīgi no tā mūsu jauniešiem diezgan veiksmīgi izdevās šo danci novest līdz galam bez starpgadījumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas