Tiešraide! Deju ansamblis Daiļrade ar Lauri Reiniku turpina pārsteigt Lietuvas deju šovā

0 komentāri

Deju ansamblis Daiļrade jau otro svētdienu piedalās Lietuvas TV3 deju šovā Kadagys. Šajā svētdienā visiem deju ansambļiem jāuzstājas ar kādu populāru mākslinieku. Daiļrade izvēlējusies ne tikai Latvijā, bet arī Lietuvā populāro dziedātāju Lauri Reiniku. Vai tas Daiļradei palīdzēs gūt panākumus? To uzzini jau pavisam drīz, plkst. 19.30, kad portālā Skaties.lv varēsi skatīties šova tiešraidi un arī balsot par Daiļradi internetā!

Kā zināms, deju ansamblis Daiļrade ir pieņēmis lietuviešu izaicinājumu un piedalās vērienīgajā deju šovā Kadagys jeb latviešu valodā – Kadiķis.  Šovā piedalās desmit deju kolektīvi, kuri sacenšas par uzvaru. Sākot ar šova otro raidījumu, tātad jau šo svētdien, vājākajam no deju kolektīviem šovs būs jāpamet. Taču arī tev, tepat Latvijā, ir iespēja ietekmēt šova rezultātus, balsojot par Daiļradi internetā!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Balsošana! Svarīgi!

Pēc šova noteikumiem balsot par mūsu dejotājiem varēsi tikai priekšnesuma laikā! Ne mirkli agrāk, ne mirkli vēlāk! Turklāt tiešraidē ir neliela signāla nobīde, tāpēc svarīgi nekavēties ar balsojumu. Tāpēc, ja vēlies atbalstīt Daiļradi, seko šai instrukcijai:

  • tiklīdz redzi, ka Daiļrade uzstāsies (tiešraides laikā komentētājs dos signālu, kad var balsot!), spied uz turpmāk esošā banera – BALSO PAR TAUTIEŠIEM;
  • atvērsies šova balsošanu internetā. Klikšķini uz Facebook ikonas, uz kuras rakstīts – PRISIJUNGTI PER FACEBOOK. Tas nepieciešams identifikācijai;
  • atvērsies pati balsošana, un tev jāuzklikšķina uz Daiļrades ikonas;
  • viss, tu būsi nobalsojis par Daiļradi!

Tabulā redzēsi, kā ik minūti mainās balsošanas rezultāti!

Balsojuma rezultāti sadalās šādi: 25% – interneta balsojums, 25% telefona balsojums, 50% – žūrijas balsojums. No Latvijas telefonbalsojumā piedalīties nevarēs!

Klikšķini un nobalso!

[kadagys_tabula]

Ko šovakar varēsim redzēt?

Šovā kopumā piedalīsies desmit deju kolektīvi – astoņi no Lietuvas, viens būs poļu deju kolektīvs, viens latviešu deju kolektīvs. Daiļrade šovakar uzstāsies ar priekšnesumu Klipu, klapu danci vedu – Jāņa Ērgļa horeogrāfija, Māra Balaško tautas mūzika apdarē.

Tātad, aicinām atbalstīt Daiļradi, balsojot un daloties sociālajos tīklos! Cerams, ka Daiļradei arī šajā svētdienā veiksies tikpat labi, kā iepriekšējā šova raidījumā, kad žūrija mūsu deju ansambli novērtēja ar maksimālo punktu skaitu – 30!

Video

 

Piedāvājam tev arī fotogrāfijās apskatīt, kā Daiļrades dejotājiem veicās pagājušajā svētdienā!

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas