Skatītāju stāvovācijas, trīs desmitnieki no žūrijas – Daiļrade uzvar lietuviešu šova trešajā raidījumā

2 komentāri

Deju ansamblis Daiļrade jau trešo reizi pārsteidza Lietuvas TV3 šova Kadagys žūriju un skatītājus. Žūrijas locekļi vienbalsīgi Daiļradei piešķīra augstāko iespējamo novērtējumu – trīs desmitniekus, bet šova skatītāji pēc Daiļrades priekšnesuma piecēlās kājās. Saskaitot gan žūrijas, gan interneta un telefonbalsojumu – Daiļradei 1. vieta šova trešajā raidījumā.

Daiļrade uzstājās ar priekšnesumu Aiz Daugavas vara dārzs ar Agra Daņiļeviča horeogrāfiju, tautas mūzika grupas Elektrofolk apdarē. No žūrijas uzslavas bira kā no pārpilnības raga – izcili, brīnišķīgi, lieliski utt. Slavēti tika ne tikai Daiļrades dejotāji, bet arī dejas horeogrāfs Agris Daniļevičs, kura deju viena no žūrijas loceklēm salīdzināja ar mazu izrādi.

Pirms dejas Daiļrades vadītāja Iveta Pētersone-Lazdāne solīja, ka šoreiz Daiļrades dejotāji priekšnesumā teju lidos. Solījums tika turēts,  un Skaties.lv tev piedāvā noskatīties fantastisko Daiļrades uzstāšanos!

Video

Skaties.lv piedāvā arī apskatīt ekskluzīvu foto galeriju no šova aizkulisēm un priekšnesumiem!

Foto

2 komentāri

TOP komentāri

 • Doma
  +5

  Doma

  Izcili. Tādas patiesas emocijas un aizrautība.

  07.03.2016 10:28

 • Arvis
  +1

  Arvis

  noskatījos kādas 4 reizes. malači!

  09.03.2016 01:05

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas