Noskaidroti tie, kuriem svētdien būs iespēja apmeklēt lietuviešu televīzijas šovu Kadagys!

0 komentāri

Vakar portāls Skaties.lv izsludināja ātro konkursu, kurā interesentiem bija iespēja savā īpašumā iegūt uzreiz piecas ieejas kartes uz svētdien notiekošo Lietuvas TV3 šovu Kadagys, kurā Latviju pārstāv deju ansamblis Daiļrade.

Uzdevums bija pavisam vienkāršs – jānospiež ”Like” attiecīgajai lapai (TV3 Facebook). Nākamais, kas bija jādara, jāatbild uz šādu jautājumu: kuru vietu mūsu deju ansamblis Daiļrade ieguva lietuviešu TV3 šova Kadagys pirmajā sērijā? Savs atbildes variants bija jāatzīmē aptaujā, ielogojoties ar savu sociālo tīklu pasi. Tas arī viss! Pareizo atbildi, starp citu, varēja arī sameklēt mūsu portāla, un tā bija – Daiļrade ieguva piekto vietu televīzijas šova Kadagys pirmajā raidījumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Un laimīgās uzvarētājas ir:

  • Baiba Rāzna
  • Anna Purviņa

Sirsnīgi apsveicam!
Uzvarētājas lūdzam sazināties ar portāla Skaties.lv redakciju (redakcija@skaties.lv), lai vienotos par ielūgumu saņemšanu!

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas