Lietuvas deju šova žūrija cildina Daiļrades priekšnesumu! Atkal izcili un 2. vieta!

0 komentāri

Teicami nodejota deja kopā ar Lauri Reiniku, žūrijas uzslavas un skatītāju atbalsts gan klātienē, gan attālināti un rezultātā – 2. vieta Lietuvas TV3 deju šovā Kadagys. Šis bija deju šova 2. raidījums, bet deju ansamblim Daiļrade jau ir izdevies patīkami pārsteigt Lietuvu!

Lietuvas šova žūrija, tāpat kā pirmajā šova raidījumā, bija ļoti labvēlīgi noskaņota pret Daiļradi. Enerģija, atomreaktors, svētki  – tā lietuviešu žūrija apzīmēja Daiļrades deju. Šova žūrijas pārstāvis, horeogrāfs Alfrēds Kondratavičs daļēji pa jokam, daļēji nopietni norādīja, ka viņš ir pārsteigts – lai arī latvieši ir vairāk uz ziemeļiem, tomēr enerģija, kas nāk no Daiļrades, liek domāt, ka Latvijā saule spīd vairāk!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Arī žūrijas pārstāve Jūrate Sodīte atzina, ka viņai tik ļoti patikusi Daiļrades deja, ka tās laikā zem galda pati teju izdejojusi katru soli līdz ar Daiļrades dejotājiem.

Foto

Jāteic, ka Daiļrade saņēma vienas no pozitīvākajām žūrijas atsauksmēm, kas atspoguļojās arī žūrijas vērtējumā – 28 no 30 punktiem.

Šoreiz arī interneta balsojumā Daiļrade saņēma daudz vairāk balsu nekā citi lietuviešu deju ansambļi, proti, 2664 balsis! 

Vairāk par Daiļrades panākumiem Lietuvas TV3 šovā lasi rīt Skaties.lv. Tikmēr piedāvājam tev vēlreiz noskatīties Daiļrades deju šova Kadagys 2. raidījumā!

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas