Lietuvas deju šovā žūrija ar izcilību novērtē mūsu deju ansambļa Daiļrade sniegumu

0 komentāri

Deju ansamblis Daiļrade pārliecinoši startējusi Lietuvas TV3 šovā Kadagys, kopvērtējumā ieņemot 5. vietu, kas nozīmē, ka redzēsim mūsu pārstāvjus arī nākamajā svētdienā! Interesanti, ka žūrijas pārstāvji vienbalsīgi nobalsoja par Daiļradi ar maksimāli iespējamo punktu skaitu – 30 punktiem.

Daiļrade šovā uzstājās kā otrais kolektīvs un uzreiz guva plašu atbalstu skatītāju vidū, kas nekautrējās latviešus atbalstīt ar ovācijām. Pēc dejas žūrija neizteica nevienu kritisku piezīmi – izskanēja tikai komplimenti un uzslavas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Skaties.lv piedāvā tev noskatīties deju ansambļa Daiļrade uzstāšanos un žūrijas vērtējumu! Savukārt nākamnedēļ sniegsim plašāku ieskatu par to, kā Daiļrades kolektīvam klājās šova pirmajā raidījumā.

Skaties.lv piedāvā apskatīt Daiļrades priekšnesumu šovā un kā tas tapa fotogrāfijās un video.

Foto

Video

 

 

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas