FOTO: sarunas autobusā un dzīvais drēbju pakaramais – Daiļrades viena diena šovā Kadagys!

0 komentāri

Aizgājušajā svētdienā autobusā sēdās un uz Kauņu devās mūsu vienīgie pārstāvji lietuviešu kanāla TV3 tautu deju šovā Kadagys – kolektīvs Daiļrade. Tas, ko redzat portāla Skaties.lv vai video vietnes TVPlay tiešraidē ir viens, bet – kas notiek aizkulisēs? Piedāvājam plašu ieskatu fotogrāfijās, kas tapa šova dienā.

Matu putas matos un bizes pīšana jau autobusā, dziesmu teksta atkārtošana, kā arī, protams, smiekli un labs noskaņojums – tāds noskaņojums bija deju ansamblim Daiļrade 28. februārī vienā no lielākajām Lietuvas pilsētām Kauņā, kur kaimiņvalsts lielajā svētdienas šovā tika iegūta augstā otrā vieta. Jau drīzumā būs gatavs arī video atskats, tāpēc turpiniet sekot līdzi informācijai portālā Skaties.lv šova Kadagys sadaļā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas