Daiļrade lietuviešu deju šovā sestie! Malači!

0 komentāri

Lietuvas TV3 deju šova Kadagys lielajā finālā deju ansamblis Daiļrade pēc skatītāju balsojuma ieņēma augsto sesto vietu!

Šova pirmo vietu ieguva poļu deju ansamblis Perla, kas šova laikā līdztekus Daiļradei bija vieni no līderiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Žūrija kā vienmēr veltīja visatzinīgākos vārdus un vērtējumus par Daiļrades sniegumu, taču pēc šova nolikuma fināla rezultātu noteica tikai skatītāji. Lietuvā balsot varēja gan ar telefona, gan interneta starpniecību. No Latvijas par Daiļradi varēja balsot tikai internetā, un tikai dejas laikā. Daiļrade saņēma 1317 balsis! Kopā ar telefonbalsojumu tas deju ansamblim deva 6. vietu, kas ir ļoti labs rezultāts, ja ņem vērā, ka Daiļrade uzstājās Lietuvā! Tāpēc apsveicam, malači!

Foto

Interesanti, ka Daiļradi atbalstīt uz Kauņu klātienē bija devušies ne viens vien desmits fanu! Gan šajā, gan iepriekšējos raidījumos viņi, piepildot šova halli ar uzmundrinošiem saukļiem, bija teju kā vēl viens Daiļrades dejotājs. Malači arī atbalstītāji!

Skaties.lv piedāvā apskatīt Daiļrades lielā fināla deju!

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas