Ansambļa Daiļrade vadītāja: Mūsu misija ir darīt to, kas pašiem patīk, un “saindēt” ar to citus!

0 komentāri

Vakar Lietuvā notiekošajā viņu kanāla TV3 lielajā svētdienas šovā Kadagys uzstājās arī pārstāvji no Latvijas – deju ansamblis Daiļrade kopā ar pašmāju (un arī kaimiņvalstī) populāro dziedātāju Lauri Reiniku. Pirms lielā uznāciena emocionālu uzrunu saviem audzēkņiem sniedza kolektīva vadītāja Iveta Pētersone-Lazdāne.

“Patiesībā esiet ļoti mierīgi, esiet priecīgi un starojoši, kā arī enerģijas pārpildīti! Jūs ļoti labi zināt, kas ir mūsu misija – darīt to, kas mums pašiem ļoti patīk, un saindēt ar to citus! Ja jums pašiem patīk, kā jums mirdz acis, un jums pašiem sirdij tas ir svarīgi, tad to nevar neviens nepamanīt, un, ja kādam patīk vai nepatīk, par to jau neviens nestrīdas! Lai vai kā, izbaudiet to mirkli, kad jūs esat visi kopā, un izbaudiet to mirkli, kad esat kopā ar Lauri!”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šo uzrunu vari noskatīties turpmāk atrodamajā video, kurā dzirdēsi arī Laura vārdus kolektīvam pirms lielā uznāciena!

Video

Foto: Daiļrade ar zibakciju pārsteidz t/c Spice apmeklētājus!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas