Anna un Jānis pārsteidz ar tehno tango

1 komentārs

Tev noteikti jāizlasa

Anna Lieckaliņa un Jānis Strēlnieks uzstājās pirmie un nodejoja tehno tango pie elektroniskās deju mūzikas. Oriģināls, nestandarta priekšnesums. 

Šīs idejas autors bija Jānis, un tango galvenā doma bija emocijas aizstāt ar tehnoloģijām. Tas viņiem izdevās perfekti. Anna lieliski noturēja roku rāmi visas dejas laikā, kontakts gan ik pa laikam pazuda vienam no otra. Šis pāris nodejoja tango, kur uzsvars bija uz dejas soļiem, ne tik daudz uz šovu.

Foto!

Vizuālais tēls bija tik spilgts, ka šovs nebija nepieciešams. Žūrijas locekļi minēja, ka šis tango tika izdejots kā īsa pamācība iesācējiem. Šis tango netika nodejots vienā līmenī uz deju laukuma, liekot soļus bija jūtama pārāk liela cilāšanās no augšas uz leju. Jānis ir labs treneris, jo iemācīja Annai nodejot tīrus, klasiskus tango soļus.

Video!

1 komentārs

TOP komentāri

  • skatītāja
    +1

    skatītāja

    ANNAI - pieklājība prasa vispirms noklausīties ,ko saka žurija, nevis viņus pārptraukt ar savu garo runu.

    11.03.2015 12:56

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes! 1

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas