Žūrijas vērtējumu finālā neņem vērā; Lienei Greifānei pelnīta uzvara

10 komentāri
Žūrijas vērtējumu finālā neņem vērā; Lienei Greifānei pelnīta uzvara
Foto: Toms Norde

10 nedēļu kāpinājums vakar sasniedza kulmināciju – uzvaru šovā Dejo ar zvaigzni pavisam pelnīti izcīnīja dziedātāja Liene Greifāne un Viktorhs Haritonovs.

Žūrijai atņem vērtēšanas iespēju

Ne tikai šova dalībnieki, bet arī skatītāji tika šodien uzsēdināti “uz adatām”, jo žūrijai šovakar lielajā Dejo ar zvaigzni finālā tika atņemti vērtēšanas rīki, un tikai no faniem bija atkarīgs, kurš uzvarēs šodien. Tas tika izmantots pilnībā, jo tik liels balsu pieplūdums nebija vērojams nevienā no iepriekšējiem raidījumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Uzstājas arī finālā neiekļuvušie dalībnieki

Iespēja sevi vēl reizi parādīt uz deju laukuma tika dota arī tiem, kas netika līdz šova finālam, ko izmantoja gandrīz visi. Neuzstājas tikai Anna Lieckalniņa ar Jāni Strēlnieku un Elza Pole ar Elmāru Tanni, kurš joprojām dziedē kājas traumu. Ar īpašu priekšnesumu izcēlās Diāna Kubasova, Marta Kalēja un Kārlis Kemlers, kuri bija vienojušies kopīgā priekšnesumā, bet viņiem pievienojās arī šova Dejo nost! uzvarētājs Deniss Tumakovs.

Liene Greifāne parāda, ka viņi ir cienīgi uzvarēt

Šova finālisti no žūrijas šovakar pavisam pelnīti saņēma atzinīgus vārdus, pierādot, ka tieši viņi ir tie, kuri bija pelnījuši palikt pēdējie, no kuriem tiks izvēlēti uzvarētāji. Kārtējo reizi ar lielu atzinību no soģiem un milzīgām zāles ovācijām pavadīti tika Liene Greifāne un Viktors Haritonovs, kuri latiņu uzstādīja ļoti augstu, pat neskatoties uz to, ka žūrija nevērtēja nevienu no priekšnesumiem.

Emocionālāko momentu, iespējams, visā šova Dejo ar zvaigzni vēsturē skatītāji un visi interesenti piedzīvoja brīdī, kad savā otrajā uznācienā Ilze Jankovska no ratiem izcēla Latvijas lepnumu Mārtiņu Oliņu.

Kopvērtējums parāda visu

Interesanta situācija tika vērota abos balsojumos, jo visvairāk zvanu saņēma Greifāne ar Haritonovu, bet internetā viņi ieņēma trešo vietu, savukārt Dailes teātra aktierim Gintam Grāvelim un Jeļenai Taranai, kā vienmēr, tika visvairāk klikšķu internetā, bet viņi trešie palika interneta balsojumā. Tas nozīmēja, ka intriga un emocijas auga ar katru sekundi…

Kā jau ierasts raidījumu noslēgumos, dramatisms pārņēma ne tikai šova dalībniekus, bet, šķiet, visu zāli un, iespējams, arī Latviju. Pienāca brīdis, ko gaidīja daudzi – kopvērtējums. Nacionālā teātra aktrise un seriāla Viņas melo labāk zvaigzne Evija Skulte kopā ar Raimondu Andersonu ieņēma ceturto vietu, godpilno trešo vietu ieguva Mārtiņš Oliņš un Ilze Jankovska, Dailes teātra aktieris Gints Grāvelis un Jeļena Tarana otro, un tad uz ekrāna pie cipara viens parādījās Lienes Greifānes un Viktora Haritonova vārds.

Laimestu atdos Viktoram

Kā jau Liene pirms tam bija minējusi, kā pateicību par ieguldīto laiku, šova galveno laimestu – 5000 eiro no vivus.lv viņa atdos savam deju partnerim, lai viņš varētu aizbraukt uz Eiropas un pasaules čempionātiem.

10 komentāri

TOP komentāri

 • essīte
  +7

  essīte

  Skaitīt nemāk....
  Nu nesanāk nekādi Greifānei pirmā vieta!!!!!
  Grāvelītim bija vairāk nekā 1000 balsu pārsvars!!!
  Pat ja pieskaita greifānei pagājušā raidījuma žūrijas 70...cik tur tos punktus, tas nav pat tuvu ciparm, ar kàdu UZVARĒJA Gints Grāvelis un učenīte:-) bučas viņiem!!!

  27.04.2015 10:01

 • līdzjutēja
  +4

  līdzjutēja

  Tomēr nesapratu - KO pieskaitīja vakardienas balsojuma rezultātiem? It kā teica, ka pusfināla rezultātus, bet vai tikai telefonbalsojumu, vai arī interneta balsojumu?

  27.04.2015 09:32

 • Laura Elizabete Jansone
  +3

  Laura Elizabete Jansone

  mans vertejums
  1.gravelis
  2.evija
  3.greifane
  4.olins un naudu atdotu vinam

  27.04.2015 15:19

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas