Svetlana Leva: Latviešu valoda ir grūtāka par dejām

4 komentāri

Svetlana Leva un Mārtiņš Kagainis ir tas šova Dejo ar zvaigzni pāris, kam vērojama ļoti interesanta situācija skatītāju balsojumā. Kādu programmu viņi gatavo svētdienai, kā arī kā Svetlanai klājas ar latviešu valodas apgūšanu, lasi portāla Skaties.lv intervijā.

Svetlana Leva – bez iepriekšējas skatuves pieredzes

Pāris, kurš jau no sākta gala, iespējams, saprotas vislabāk. Treniņu laukumā Mārtiņš nekad nav redzēts dusmīgs, kas nozīmē, – pacietības šim puisim netrūkst, bet jāņem vērā, ka viņa partnerei – uzņēmējai Svetlanai Levai – līdz šim nav bijusi nekāda skatuves pieredze. Leva atzīst, ka latviešu valoda ir ļoti grūta, un uz mūsu provokatīvo jautājumu – vai tā ir grūtāka par dejām, viņa smejoties atbild apstiprinoši.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Svetlana Leva un Mārtiņš Kagainis šovā Dejo ar zvaigzni

Sieviete, kas dzīvo starp piecām valstīm

Svētdien šovam Dejo ar zvaigzni gaidāms jau ceturtais uznāciens, kurā pāris gatavo lēno valsi. “Tas būs par mīlestību un atkal satikšanos,” stāsta Sveta. Viņa ar Mārtiņu Kagaini ne tikai rāda atzīstamu sniegumu uz deju laukuma, bet arī interesantu parādību skatītāju balsojumā – internetā viņi parasti ir vieni no pēdējiem, bet telefonbalsojumā pāris vienmēr ir starp līderiem. “Sveta nav “draugos”, kā arī ļoti reti atrodas Latvijā. Viņa ikdienā dzīvojas starp piecām valstīm – Austriju, Krieviju, Spāniju, Latviju un Igauniju. Kas attiecas uz telefonbalsojumu – godīgi? Mums ir ļoti labi draugi!” smejas Levas deju partneris.

Bez veiksmes vari palikt pēdējais!

Dejotājs nenoliedz, lai noturētos šovā, nepieciešams arī izkarot žūrijas simpātijas, ko viņi arī plāno darīt. “Mēs vairs neriskēsim! Nemēģināsim lauzt sistēmu, kā iepriekš to centāmies darīt, bet gan visu panākt ar deju.” Abi dalībnieki visiem pārējiem novēl morālo enerģiju, jo pēc pēdējā uznāciena bijis jūtams tāds neliels pagrimums, kā arī lielu veiksmi. Svetlana Leva uzskata: “Tu vari būt sagatavojies un noskaņojies, kā vien vēlies, bet bez veiksmes vari palikt pēdējais!”

4 komentāri

TOP komentāri

 • xsgt
  +11

  xsgt

  Visu cieņu, malacis, ka runā latviski!!!

  14.03.2015 12:35

 • ;)
  +3

  ;)

  Ja cītīgāk paklausītos, tad zinātu, ka Latvijā viņa uzturas salīdzinoši ļoti īsus laiku posmus. Nevajag jau uzreiz te fujināties. ;)

  15.03.2015 22:20

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas